Путін шантажував Туреччину через підтримку України та продаж дронів, – ЗМІ

Президент Росії Володимир Путін шантажував Туреччину через підтримку України 

Редактор стрічки новин
Путін шантажував Туреччину через підтрим…
Фото: president.gov.ua

Про це президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган розповів своєму українському колезі Володимиру Зеленському під час зустрічі в квітні, передає Depo.ua з посиланням на Wall Street Journal.

Зокрема, як поінформували джерела видання, Ердоган сказав українському президентові під час зустрічі, що Путін пригрозив продовжити заборону на польоти, якщо Туреччина не відмовиться від продажу своїх безпілотних літальних апаратів і підтримки України.

Росія неодноразово через офіційних осіб висловлювала незадоволення продажем Україні турецьких дронів Bayraktar. Видання припускає, що саме через це у Кремлі  заборонили авіасполучення між двома країнами до 1 червня. Згодом Росія продовжила заборону на польоти до Туреччини до 21 червня. Через це Туреччина втрачає туристів. Формальною підставою для припинення авіасполучення Росія назвала погіршення ситуації з поширенням коронавірусу у Туреччині.

Нагадаємо, 12 січня 2019 року Україна підписала контракт з Туреччиною щодо закупівлі для української армії ударних дронів Bayraktar TB2.

21 грудня 2020 року Збройні сили України отримали нові турецькі безпілотники Bayraktar TB2S.

10 квітня цього року безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 Збройних сил України вперше здійснив політ до зони проведення ООС. Згодом на Росії застерегли Туреччину від продажу Україні ударних безпілотників, порадивши проаналізувати "войовничі заяви київського режиму".

10 квітня президент Володимир Зеленський побував з візитом у Туреччині, де провів зустріч з президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом. 

Читайте також: Росія закриває кордони з Туреччиною: Чи очікувати шалених знижок на відпочинок

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme