Проросійські політики Чорногорії "спокусилися" на селфі з Путіним (ФОТО)

Лідери проросійської опозиції Чорногорії взяли участь в обіді, організованому президентом Сербії Олександром Вучичем із нагоди візиту його російського колеги Володимира Путіна до Белграда

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Vijesti.

Зокрема, лідер партії "Права Чорногорія" Марко Мілачич, відомий тим, що спалював на акції протесту прапор НАТО, розмістив у своєму Facebook селфі з російським президентом. При цьому, як зазначають чорногорські ЗМІ, задля розмови з Путіним політик навіть порушив протокол, за яким ніхто самовілььно не міг наблизитися до російського президента, якщо це не було обумовлено раніше.

Мілачич заявив Путіну про необхідність покращення відносин з Росією з огляду на "борг перед спільними предками та історією, а також перед нащадками" і засудив антиросійську політику чорногорського уряду. Політик також запросив Путіна до Чорногорії.

Так само, в порушення протоколу, вчинили і лідери "Демократичного фронту" Мілан Кнежевич та Андрія Мандич, які проходять у справі державного перевороту. Вони також оприлюднили свої фотографії із президентом Росії.

Зазначається, що Путін назвав Кнежевича і Мандича "справжніми героями".

Нагадаємо, 16 січня у Сербії неподалік міста Нови-Пазар затримали бойовика, який нібито готував замах на президента Росії Володимира Путіна під час його візиту в Белград 17 січня.

Водночас сербський лідер підготував пухнастий подарунок "другу" Путіну.

У Белграді Путіна вітали близько 130 тисяч людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна