Продуктивний діалог потрібен не лише для США чи Росії, а для світу, - Трамп

Президент США Дональд Трамп заявив, що довго обговорював із російським колегою незгоди між США та Росією

Про це він заявив під час спільної прес-конференції, повідомляє Depo.ua.

"Ми сьогодні продовжуємо традицію "хороброї американської демократії": американські лідери розуміли від початку, що дипломатія – це краще ніж конфлікти. І продуктивний діалог гарний не лише для США чи Росії, а також для світу. Незгоди між нашими країнами добре відомі і ми тривалий час їх сьогодні обговорювали. Якщо ми вирішимо чимало світових проблем, то знайдемо точки дотику для співпраці між нашими країнами. Ми бачили наслідки, коли дипломатія не спрацювала і "залишилася на столі", - заявив Трамп.

Він також зазначив, що "наші стосунки між США і Росією – ред.) ніколи не були гіршими, ніж є зараз, втім це зміниться. І це змінилося вже за ці 4 години – я в це вірю".

"Було б легше політично відмовитися від зустрічі і спілкування, але це нічого б не дало. У нас з'явилася нова можливість для встановлення миру та стабільності в усьому світі. І я б краще узяв на себе політичний ризик задля миру, ніж ризикував би миром заради політичних вигод", - зазначив Трамп.

Він розповів, що обговорював із Путіним питання денуклеаризації КНДР, ріст радикального ісламізму, ситуацію в Ірані та Сирії, проте не згадав про Україну.

Нагадаємо, Трамп після зустрічі з Путіним тет-а-тет заявив про "дуже добрий початок" двостороннього саміту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook