Про що Путін розповів в ООН американцям

Президент Росії Володимир Путін виступив в Генасамблеї ООН

Про що Путін розповів в ООН американцям…

Путін в ООН знову "заспівав" про повагу до вибору "ЛДНР"

Цілісність України неможливо забезпечити силою зброї, необхідно враховувати інтереси жителів Донбасу

Про це Путін заявив у виступі на Генасамблеї ООН, передає depo.ua

"Погрозами, силою зброї цілісність України не забезпечити. А потрібно це зробити. Потрібен реальне врахування інтересів і прав людей на Донбасі, повагу до їх вибору, узгодження з ними, як це і передбачено мінськими домовленостями, ключових елементів політичного устрою держави", - сказав він.

"У цьому запорука того, що Україна буде розвиватися як цивілізована держава, як найважливіша сполучна ланка в будівництві спільного простору безпеки та економічного співробітництва як у Європі, так і в Євразії", - додав він.

 

Путін: Тільки Мінські угоди можуть зупинити громадянську війну в Україні

В Україні стався серйозна геополітична криза, ззовні був спровокований збройний переворот

Про це Путін заявив у виступі на Генасамблеї ООН, передає depo.ua

"Спочатку продовжили лінію на розширення НАТО ... Для чого, питається? Потім поставили пострадянські країни перед вибором: бути їм із Заходом чи зі Сходом? Рано чи пізно така конфронтаційна логіка повинна була обернутися серйозною геополітичною кризою. Це і відбулося в Україні, де використовували невдоволення значної частини населення чинною владою і ззовні спровокували збройний переворот. У підсумку спалахнула громадянська війна", - заявив Путін.

За його словами, знайти вихід з глухого кута можна тільки при повному, сумлінному виконанні мінських угод від 12 лютого 2015 року.

"Погрозами і силою зброї цілісність України не забезпечити", - заявив Путін.

Путін каже, що не можна озброювати терористів

Путін каже, що терористів не можна озброювати і потрібно їм допомогти скласти зброю

Про це заявив на засіданні Генасамблеї ООН президент Росії Володимир Путін, повідомляє depo.ua.

"Шановні панове ви маєте справу з жорстокими людьми, проте не з дурними і не примітивними, і озброєння "помірної опозиції" і є тому доказом. Не можна озброювати бойовиків",- зазначив Путін.

За його словами, чесний підхід Росії приймається світом як зростаючі амбіції, а "ми тільки хочемо створити коаліцію з мусульманськими країнами і боротися проти бойовиків".

"Ми повинні допомогти терористам скласти зброю і припинити братовбивство",- підсумував Путін.

 

Путін каже, що США даремно ігнорують Асада

Путін говорить, що помилково відмовлятися від співпраці з сирійською армією у боротьбі з ІДІЛ

Про це Путін заявив на Генасамблеї ООН, передає depo.ua

"Керуватися не амбіціями, а загальними цілями та створити широку міжнародну антитерористичну коаліцію. Росія вважає великою помилкою відмову від співробітництва з сирійськими військами у бротьбі з тероризмом", заявив Путін.

Путін назвав лицемірним гучні заяви про боротьбу з тероризмом тих, хто використовує екстремістів для досягення своїх цілей.

 

Путін попередив, що якщо його скинути, то росіяни деградують

Президент Росії Володимир Путін вкотре заявив про шкоду, яку, на його думку, несуть "кольорові революції"

Про це він заявив під час сесії Генасамблеї ООН, передає кореспондент Depo.ua.

"Експорт соціальних експериментів в інші країни призводить до деградації, але експорт революцій, на жаль, продовжується", - заявив Путін, додавши, що його слова підтверджує приклад СРСР.

 

Путін хоче спитати в Обами: ви розумієте, що ви наробили в Сирії?

Президент Росії вважає, що втручання у близькосхідні справи Заходу усе там руйнують

Про це Путін заявив у виступі на Генасамблеї ООН, говорячі про стан справ у Сирії та Іраку, передає depo.ua

"Ми всі різні і ніхто не повинен підлаштовуватися під якісь стандарти. Спроби щось змінити в інших країнах призводять лише до руйнувань та деградації. Політичні та соціальні питання назріли давно на Сході. Через втручання - насильство, зубожіння, соціальна катастрофа. Так й хочеться спитати: ви хоч розумієте, що наробили?", - заявив Путін.

 

Путін доводить, що позбавляти Росію права вето - вкрай небезпечно

Змінювати нинішню систему прийняття рішень в ООН вкрай небезпечно

Про це під час сесії Генасамблеї ООН заявив президент Росії Володимир Путін, передає кореспондент Depo.ua.

Путін визнав, що структура ООН демонструє недостатню ефективність, "перш за все між членами ради безпеки немає згоди".

За його словами, після завершення холодної війни в світі виник один центр домінування. "І у тих, хто опинився на горі виникла думка, що вони не повинні рахуватися з ООН", - додав Путін.

При цьому він зазначив, що змінювати нинішню систему роботи ООН "вкрай небезпечно". "Це зруйнує архітектуру міжнародних відносин і залишиться лише право сильного".

Путін дав інтерв'ю американському телеканалу CBS

Про Сирію

Путін каже, що не воюватиме в Сирії, та розповів про "легітимного" Асада

"Росія не буде брати участі у жодних військових операціях на території Сирії або в інших державах, в усякому разі, на сьогоднішній день ми цього не плануємо, - сказав Путін.

Тим не менш, він підтвердив готовність Росії активізувати допомогу уряду Башара Асада, заявивши, що в Сирії зараз є лише одна легітимна армія. Путін назвав підтримувані Вашингтоном загони сирійської опозиції терористичними організаціями.

"Там є тільки одна звичайна легітимна армія. Це армія президента Сирії Асада. І йому протистоїть, з інтерпретації деяких наших міжнародних партнерів, опозиція. Але насправді, в житті, реально армія Асада бореться з терористичними організаціями...", - сказав Путін, відповідаючи на слова журналіста про те, що російські бойові літаки і системи ПЗРК використовуються в Сирії проти звичайної армії, а не проти екстремістів.

Посилення російської військової присутності в Сирії останнім часом привертає загальну увагу і викликає зростаючу тривогу у Вашингтоні, проте Путін в інтерв'ю сказав, що дії Москви абсолютно законні і відповідають Статуту ООН.

"В даному випадку ми маємо справу з проханням сирійського уряду про надання їм військово-технічної допомоги, що ми і робимо в рамках абсолютно легальних міжнародних контрактів", - сказав Путін.

Путін пояснив, що дає зброю Асаду, щоб той винищив росіян-ісламістів

"Ми думаємо над тим, як інтенсифікувати нашу роботу і з президентом Асадом, і з нашими партнерами в інших країнах", - сказав російський лідер.

При цьому російський президент визнав, що "Ісламська держава", що контролює більшу частину сирійської території, становить безпосередню небезпеку для Росії. Перспектива появи в Росії бойовиків ІД, за словами Путіна, - головний спонукальний мотив російської допомоги режиму Башара Асада.

"Більше двох тисяч бойовиків, вихідців з колишнього Радянського Союзу знаходяться на території Сирії. Є загроза, що вони до нас повернуться, - сказав Путін. - Краще допомогти Асаду боротися з ними там, в Сирії, поки вони до нас повернуться".

Путін дорікнув США за підтримку "нелегітимних структур" у Сирії, "забувши" про "ДНР/ЛНР"

"На мій погляд, надання військової підтримки нелегітимним структурам не відповідає принципам сучасного міжнародного права та Статуту Організації Об'єднаних Націй Ми підтримуємо виключно легальні урядові структури", - сказав Путін.

Російський президент розкритикував американську політику в регіоні.

"Ви ж краще за мене знаєте про слухання, які щойно пройшли в Сенаті США, якщо я не помиляюся, де військові, представники Пентагону звітували перед сенаторами про те, що зроблено Сполученими Штатами для підготовки бойової частини опозиційних сил. Ставилося за мету спочатку підготувати 5 -6 тисяч бійців, потім - 12 тисяч. У результаті з'ясувалося, що підготовлено всього 60, а зі зброєю в руках борються тільки 4 або 5 чоловік, а всі інші просто перейшли з американською зброєю в ІДІЛ", - заявив Путін.

Про Україну

Путін хоче, щоб всі так "поважали суверенітет України", як це робить Росія

Президент Росії Володимир Путін вчергове розповів, як "поважає суверенітет України".

"Звичайно. Але ми хотіли б, щоб і інші країни поважали суверенітет інших країн, у тому числі й України. А поважати суверенітет - це значить не допускати державних переворотів, антиконституційних дій і незаконного зміщення легітимної влади", - заявив Путін, відповідаючи н питання, чи поважає він суверенітет України.

Він також звинувати США у поваленні режиму Януковича.

"Україна - це окрема велика проблема, в тому числі і для нас. Це найближча до нас країна. Ми весь час говорили, що Україна - братська країна, так і є. Це не просто слов'янський народ, це найближчий до росіян народ: мова дуже схожа, культура, спільна історія, спільна релігія і так далі.

Що я вважаю абсолютно неприйнятним для нас? Вирішення питань, у тому числі спірних питань, внутрішньополітичних питань в республіках колишнього Радянського Союзу за допомогою так званих "кольорових" революцій, за допомогою переворотів і неконституційних способів зміщення чинної влади. Ось це абсолютно неприйнятно. Наші партнери в Сполучених Штатах не приховують, що підтримували тих, хто виступав проти президента Януковича", - сказав Путін.

На питання, чи вважає він, що Сполучені Штати пов'язані з поваленням Януковича Путін  відповів: "Я знаю про це точно".

"Тому що люди, які живуть в Україні, у нас з ними тисячі спільних всяких контактів і тисячі зв'язків. І ми знаємо, хто, де, коли зустрічався, працював з тими людьми, які скидали Януковича, як їх підтримували, скільки платили, як готували, на яких територіях, в яких країнах і хто були ці інструктори. Ми все знаємо. Власне кажучи, наші американські партнери цього вже й не приховують", - сказав Путін.

Путін не бачить нічого дивного в десятках тисяч військових на кордоні з Україною

"У Європі знаходиться тактична ядерна зброю Сполучених Штатів, не будемо про це забувати. Це що означає, що ви окупували Німеччину або тільки перетворили окупаційні війська у війська НАТО? А якщо ми тримаємо свої війська на нашій території на кордоні з якоюсь державою, ви вважаєте, що це вже злочин?" - сказав Путін у відповідь на питання про присутність російських військ на кордоні з Україною.

Про Росію

Путін хоче поваги від світу через ядерну зброю

Російська влада не зайнята спробами підтвердити статус "супердержави", проте переконані, що інші держави повинні рахуватися з позиціями та інтересами Росії.

"Я пишаюся Росією. Нам є, чим пишатися. Але у нас немає якогось фетиша з приводу супердержавності Росії на світовій арені, - відповів Путін на питання про роль, яку країна повинна грати в світі. - Це не є нашою самоціллю".

Журналіст зазначив, що з Росією доводиться рахуватися вже через наявність ядерної зброї, на що Путін відповів: "Сподіваюся, інакше навіщо ж ми маємо цю зброю".

Путін про вбивства журналістів та опозиціонерів: Таке стається

"Що стосується таких трагічних речей, як загибель людей, у тому числі журналістів, - на жаль, це відбувається у всіх країнах світу. Але якщо це відбувається у нас, ми робимо все для того, щоб винуватці були знайдені, викриті і покарані.

Але найголовніше, що ми будемо і далі працювати над вдосконаленням нашої політичної системи, з тим щоб люди відчували, пересічна людина відчувала, що вона впливає на життя держави і суспільства, що вона впливає на владу, і щоб влада відчувала відповідальність перед тими людьми, які довіряють представникам влади в ході виборчих кампаній", - сказав Путін у відповідь на питання про репресії проти незалежних журналістів та опозиції.

Про себе

Путін визнав, що в душі він все той же КГБіст

Російський президент Володимир Путін, що досвід служби в КГБ він використовує протягом всього життя.

"Ви знаєте, безслідно не проходить жоден етап нашого життя. Чим би ми не займалися, що б ми не робили, завжди ці знання, цей досвід - вони завжди залишаються з нами, і ми несемо їх з собою далі, якось використовуємо. У цьому сенсі - так, вони праві", - сказав Путін, відповідаючи на тезу, що колишніх КГБістів не буває.

Більше міжнародних новин читайте в рубриці Світ.depo.ua.


Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme