Президент Словаччини відмовився від призначення нового уряду

Президент Словаччини Андрей Кіска відмовився призначати новий уряд у тому складі, який був запропонований коаліцією

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Aktuality.sk.

Напередодні Петер Пеллегріні, якому було доручено формування нового уряду, представив президентові перелік імен, які повинні увійти до кабінету.

Після повторної зустрічі Кіска повідомив, що не призначить уряд у нинішньому складі.

Президент закликав Пеллегріні представити нову пропозицію щодо членів майбутнього уряду до п'ятниці, 23 березня.

Нагадаємо, в ніч на 26 лютого у Словаччині вбили 27-річного журналіста видання Aktualít Яна Кучака та його наречену. Чоловік спеціалізувався на розслідуваннях шахрайств із податками та зв'язках місцевих політиків з мафією.

Секретар Ради Безпеки Словаччини Віліам Ясань і помічник прем'єр-міністра Марія Троскова, а також міністр культури Словаччини Марек Мадарич залишили посади в уряді через розслідування вбивства журналіста Яна Кучака. Міністр внутрішніх справ Словаччини Роберт Калінак також пішов у відставку.

Лідер словацької партії Most-Híd з правлячої коаліції Бела Бугар ініціював дострокові вибори в країні через убивство журналіста Яна Кучака.

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо подав у відставку після масових протестів у країні через вбивство журналіста-розслідувача та загрозу нових виборів.

Після цього президент Словаччини Андрей Кіска вже доручив сформувати новий уряд заступнику Фіцо з питань інвестицій Петеру Пеллегріні, який належить до правлячої партії SMER.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна