Польща підкорюватиме космос разом з Україною

Найперспективніший напрям українсько-польського космічного співробітництва – виробництво супутників дистанційного зондування Землі

Про це заявили сьогодні на зустрічі представників Польського космічного агентства (POLSA) та Державного космічного агентства України, повідомляє прес-служба відомства.

Президент Польського космічного агентства Марек Банашкевич зазначив, що Польща бачить серйозний потенціал партнерства з Україною у космічній сфері. І вважає одним з найбільш перспективних напрямів співробітництва спільне створення ракетно-космічної техніки, а саме виробництво супутників дистанційного зондування Землі (ДЗЗ).

При цьому глава POLSA висловив упевненість, що "об'єднання досвіду і потенціалу України з можливостями та знаннями Польщі в космічній галузі", має також серйозний конкурентний ринковий потенціал.

Нагадаємо, 3 грудня з космодрому Куру (Французька Гвіана) стартував ракетоносій Vega з українським двигуном. Цей пуск став шостим в історії Vega з 13 лютого 2012 року. 23 червня 2015 року за допомогою цієї ракети на розрахункову орбіту був виведений європейський супутник Sentinel-2A, призначений для дистанційного спостереження за Землею. Ракети Vega здатні виводити на низьку навколоземну орбіту вантажі масою від 300 до 1500 кілограмів. Компоненти для верхньої (четвертої) ступені цієї ракети розробило дніпропетровське конструкторське бюро "Південне", "Південмаш" створив маршовий двигун РД-843.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme