ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Поклонська зібралася змінювати пенсійну реформу на Росії

Депутат російської Держдуми, колишня прокурорка Криму Наталія Поклонська розповіла про власні поправки до пенсійної реформи

Depo.Світ
24 вересня 2018 16:15
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала на Facebook, інформує Depo.ua.

"По-перше, залишити пенсійний вік колишнім, але при його досягненні (тобто 55 і 60 років відповідно) жінки і чоловіки отримують право самостійно вибирати: вийти на пенсію або продовжувати роботу. При цьому за повний трудовий рік після досягнення пенсійного віку (55 і 60 років) збільшується розмір пенсії до нарахованої суми на 3%. Її виплата починається після звільнення з роботи по виходу на пенсію", - написала вона.

Поклонська також запропонувала додати право виходу на пенсію людей, які мають стаж 37 років, нежалежно від їхнього віку.

Нагадаємо, 19 липня Наталія Поклонська несподівано не підтримала ініціативу Кремля і не проголосувала за пенсійну реформу, що передбачає рекордне підвищення пенсійного віку для росіян.

27 липня депутати Держдуми Росії від "Єдиної Росії" не прийшли на засідання комісії з контролю за достовірністю відомостей про доходи та майно депутатів, яку очолює Поклонська.

11 вересня стало відомо, що фракція "Єдина Росія" має намір обговорити позбавлення депутата Держдуми Росії Наталії Поклонської посади в комітеті з безпеки та протидії корупції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ