ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Північний потік-2" посіє розбрат між ЄС і США, - CEPA

Новий російський газопровід "Північний потік-2" зруйнує європейську солідарність, якщо буде завершений

Depo.Світ
17 червня 2018 23:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на звіт "Центру із аналізу європейської політики" (анг. - CEPA).

"Наразі трубопровід "Північний потік-2" становить одну із найбільших загроз європейській солідарності й енергетичній безпеці", – стверджують автори звіту.

У документі наголошується, що "Північний потік-2" також суперечить чинному європейському законодавству та усталеним комерційним практикам.

"Цей трубопровід, який просуває один із найбільших постачальників газу у світі – російський державний "Газпром", безпосередньо суперечить європейському законодавству, принципам чесного поводження на ринку, наявним механізмам захисту споживачів та ключовій політичній згуртованості, яка протягом десятиліть об'єднувала європейські та американські інтереси. Якщо уряду Росії все ж вдасться успішно збудувати "Північний потік-2", негативних наслідків для Європи буде повно, а переваг – обмаль", – зазначається у тексті.

Як відомо, "Центр із аналізу європейської політики" – це американська дослідна неприбуткова установа, що має офіси у Вашингтоні та Варшаві.

Нагадаємо, 11 червня Польща закликала ЄС пришвидшити роботу над правилами, які ускладнять будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ