Північ Китаю знову "атакує" легенева чума

У китайській Внутрішній Монголії було офіційно підтверджено вже четвертий випадок захворювання людини на легеневу чуму

Про це поінформували у місцевому департаменті охорони здоров'я, передає Depo.ua з посиланням на росЗМІ.

"Влада автономного району Внутрішня Монголія на півночі Китаю підтвердила четвертий випадок зараження людини легеневою чумою. Такий діагноз поставили пастуху в лікарні повіту Сицзиван", – йдеться у повідомленні.

Наразі хворий перебуває у стабільному стані та отримує лікування. Ще чотири людини з підозрою на легеневу чуму ізольовані та перебувають зараз під наглядом лікарів.

Нагадаємо, дещо раніше ми писали про те, що у Китаї вдруге за рік зафіксували випадок чуми.

Довідка: Легенева чума передається людям від тварин (переважно гризунів) через укуси бліх і призводить до бубонної форми інфекції. Можливі випадки інфікування від людини при особистих контактах. Це захворювання лікується антибактеріальними засобами, для профілактики проводиться вакцинація.

За даними ВООЗ, від 2010 до 2015 року у світі було зареєстровано понад 3248 випадків чуми. З них 584 були смертельними. Три найбільш ендемічні країни – Демократична Республіка Конго, Мадагаскар і Перу.

Викликавши близько 50 тисяч випадків захворювання серед людей протягом останніх 20 років, чума наразі класифікується ВООЗ як захворювання, що заново з’являється.

Чума викликається бактеріями і передається через укуси бліх і заражених тварин, може розвиватися в трьох різних формах. Бубонна чума викликає набрякання лімфатичних вузлів, септична чума заражає кров, а легенева чума вражає легені.

Легенева чума, як у захворілих з Китаю, більш небезпечна. На думку Всесвітньої організації охорони здоров'я, за відсутності лікування вона завжди закінчується смертю.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme