UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Німці затвердили спецпрограму з розробки антикоронавірусної вакцини

Німецький уряд затвердив у понеділок, 11 травня, спеціальну програму з розробки та налагодження виробництва вакцини проти коронавірусу вартістю 750 мільйонів євро

Про це заявила міністр освіти та науки ФРН Аня Карлічек під час брифінгу в Берліні, пише Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"Сьогодні уряд затвердив унікальну до цього часу спеціальну програму з розробки та виготовлення вакцини вартістю до 750 млн євро", – сказала Карлічек.

Вона зауважила, що це найбільша до цього часу сума, яку міністерство виділяє на подібні цілі, що демонструє намагання уряду зробити все, аби найскоріше мати у розпорядженні вакцину, яка є головною умовою повернення до відносно нормального життя.

Карлічек наголосила, що треба залишатися реалістами і не чекати на диво, але бути готовими до невдач. Вона також нагадала, що розробка вакцин завжди є дуже коштовною і займає дуже багато часу, але зараз ситуація є виключною, що вимагає від усіх працювати в посиленому режимі, адже саме швидке представлення вакцини якомога більшій кількості людей в усьому світі є "центральним викликом у взятті під контроль пандемії".

"Ми, як і раніше, виходимо з того, що вакцину вдасться створити не раніше середини 2021 року", – сказала міністр.

Вона зазначила, що клінічні випробування будуть проводитися в прискореному режимі, але за жорстких умов забезпечення безпеки волонтерів. Планується також розширити можливості компаній, які спеціалізуються на виробництві медикаментів, і створювати нові. Коли почнеться виробництво, вакцину обіцяють розповсюджувати як у Німеччині, так і за кордоном.

Рівно тиждень тому на донорській конференції щодо програм розробки вакцини на міжнародному рівні канцлер ФРН Ангела Меркель оголосила про виділення країною 525 млн євро.

Нагадаємо, днями стало відомо, що у німецьких лабораторіях вивчають дію низки українських медичних препаратів, які, ймовірно, можуть застосуватись для лікування коронавірусної хвороби.

Окрім цього, в Одесі розпочалися клінічні випробування препарату "Біовен", який може бути долучений до протоколу лікування пацієнтів із COVID-19.

Читайте також: Коронавірусна географія: Чому Західна Європа постраждала від інфекції сильніше, ніж Східна

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme