Німці більше довіряють Макрону, ніж Меркель, - опитування

Німці більше довіряють президенту Франції Еммануелю Макрону, ніж канцлеру Німеччини Ангелі Меркель

Інститут громадської думки Emnid опублікував результати опитування про довіру до світових політиків, повідомляє Depo.ua з посиланням на DW.

За даними опитування, 55% респондентів виявляють "швидше високу" довіру французькому президентові, а ще 30% – "швидше низьку". Водночас 51% опитаних мають високу довіру до Меркель, хоча 45 відсотків не довіряють канцлеру. Російський президент Володимир Путін не користується популярністю серед громадян Німеччини: йому вірять лише 18% учасників опитування. Найменшу прихильність німців вдалося завоювати президенту США Дональду Трампу: йому не довіряють 92% респондентів.

Найчастіше свою недовіру Макрону і Меркель висловлювали виборці правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН). Водночас популярністю серед прихильників АдН користувалися Володимир Путін і канцлер Австрії Себастьян Курц. Крім того, Путіну довіряють і ті німці, які на виборах голосували за лібералів і Ліву партію. Всього в опитуванні Emnid взяли участь 1011 осіб.

У 2017-му році Ангела Меркель стала найвпливовішою жінкою світу за версією американського журналу Forbes. Канцлер Німеччини очолює цей рейтинг вже сьомий рік поспіль.

Нагадаємо, 20 липня канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що зустрічі між президентами Росії та США повинні стати нормою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна