Названі прізвища фігурантів корупційного скандалу в ПАРЄ

У корупції підозрюються кілької провідних членів ПАРЄ, включаючи п'ятьох чинних

Про це повідомив член української делегації в Асамблеї, нардеп Олексій Гончаренко у Facebook, передає Depo.ua.

"У ПАРЄ спекотно. Незалежна комісія розслідувала можливу корупцію в Асамблеї. Приводом стали підсумки навколо моніторингу ПАРЄ ситуації в Азербайджані. Тобто, фактично, дуже невелика частина діяльності Парламентської Асамблеї. Результати скандальні - в корупції підозрюються кілька провідних членів ПАРЄ, включаючи п'ять чинних - екс-президент Педро Аграмунт (Іспанія), Самар Сєїдов (глава делегації Азербайджану), глава групи Європейської народної партії Сезар Флорін Преда (Румунія), глава Комітету з соціальних питань Стефан Шеннах (Австрія) і екс-глава групи лібералів Хорді Шукла (Іспанія)", - написав нардеп.

"Нагадаю, що саме українська делегація домагалася відставки Аграмунт і Шукла, підозрюючи їх у роботі на Росію. І ось наші припущення підтвердилися", - додав нардеп.

Також він повідомив, що у четвер, 26 квітня, у ПАРЄ відбудуться термінові дебати і буде проголосований звіт щодо результатів цього розслідування корупційного скандалу.

Під час засідання комітету голова ПАРЄ Мікеле Ніколетті закликав фігурантів корупційного скандалу на час розслідування самоусунутися від роботи в Асамблеї.

Нагадаємо, 23 квітня у Страсбурзі стартувала весняна сесія ПАРЄ.

Слідча група підтвердила зовнішній вплив на документи та рішення ПАРЄ, а також системні дії окремих депутатів всупереч етичним стандартам. Головні звинувачення стосуються підкупу з боку Азербайджану, але проблеми не обмежуються однією країною.

Звинувачення щодо корупції в ПАРЄ звучать ще від 2012 року, коли активісти оприлюднили низку підтверджень системного підкупу депутатів з боку уряду Азербайджану. Асамблея протягом кількох років ігнорувала ці звинувачення, доки у 2015-му частину з них не підтвердила італійська поліція, затримавши одного з колишніх депутатів Луку Волонте.

У ПАРЄ закликали фігурантів звіту про корупцію, чия поведінка визнана неетичною, а також тих, хто відмовився співпрацювати з розслідуванням, припинити свою діяльність в Асамблеї

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme