UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Наступні тижні стануть вирішальними для Європи у боротьбі з COVID-19, – ВООЗ

Європа, де майже мільйон людей заразилися коронавірусом, повинна діяти дуже обережно, розглядаючи питання про послаблення обмежень

Наступні тижні стануть вирішальними для…
Фото: ЕРА

Про це заявив європейський директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Ганс Клюге під час онлайн-брифінгу, повідомляє Depo.ua.

"Кількість випадків захворювання по всьому регіону продовжує зростати. За останні 10 днів кількість зареєстрованих випадків захворювання в Європі майже подвоїлася і наблизилася до 1 мільйона", – повідомив Клюге.

За його словами, це означає, що близько 50% глобального тягаря COVID-19 припадає на Європу. Він додав, що внаслідок епідемії в Європі загинуло понад 84 000 осіб.

Оскільки деякі країни починають замислюватися про те, чи можна послабити обмеження і почати знову відкривати школи і деякі робочі місця, він сказав, що вкрай важливо зрозуміти складність і невизначеність такого кроку.

За словами Клюге, попри те, що у світі нараховано вже понад два мільйони хворих на коронавірус, в ВООЗ бачать позитивні зрушення у найбільш уражених європейських країнах, зокрема в Італії, Іспанії, Німеччині та Швейцарії. Однак іншим країнам лише доведеться пережити пік захворюваності.

"Наступні кілька тижнів будуть вирішальними для Європи", – заявив він.

Також Клюге наголосив, що не варто чекати швидкої перемоги над коронавірусом, як і швидкого повернення до звичного життя.

"Не припускайтеся помилки. Попри весняну погоду ми й надалі перебуваємо посеред бурі", – додав він.

"Ми залишаємося в епіцентрі бурі... Якщо ви не можете забезпечити дотримання цих критеріїв до ослаблення обмежень, я настійно закликаю вас переосмислити ситуацію. Швидкого повернення до нормального життя не існує", – сказав Клюге.

Нагадаємо, станом на ранок 16 квітня в Україні зафіксовано 4161 випадок коронавірусної хвороби COVID-19.

Станом на ранок 16 квітня від коронавірусу COVID-19 загинуло вже 136 938 людей у всьому світі.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій території України режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня включно.

Читайте також: Україна в ізоляції до 24 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme