НАБУ виявило слід українських корупціонерів у 65 країнах (ІНФОГРАФІКА)

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) знайшло прояви української корупції у 65 країнах світу

НАБУ виявило слід українських корупціоне…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"Українська корупція залишила слід у 65 країнах світу. Найчастіше детективам доводиться звертатися по допомогу до правоохоронців Латвії, Кіпру, Великої Британії, Німеччини та Швейцарії", - повідомили в Бюро.

Там пояснили, що більшість корупційних схем, насамперед пов'язаних із діяльністю державних підприємств та реалізацією національних проектів, передбачає участь компаній, що зареєстровані за кордоном.

"Зазвичай ці компанії виконують роль посередників, які залишають у себе левову частку доходів державних компаній. У подальшому організатори схем легалізують ці кошти та витрачають їх на власні потреби, в тому числі для фінансування політичних проектів. Ці деталі детективи НАБУ з'ясовують під час досудових розслідувань", - зазначили в антикорупційному органі.

Відзначається, що НАБУ надіслало близько 500 запитів до компетентних органів інших держав, щоб з'ясувати обставини вчинення корупційних злочинів, які завдали шкоди інтересам України.

Нагадаємо, 8 лютого очільник НАБУ Артем Ситник повідомив, що українські посадовці почали частіше розлучатись, щоб за фіктивними розлученнями ховати своє майно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook