На Росії суд заблокував сайт опозиціонера Навального

Таганський суд Москви ухвалив рішення про блокування сайту "Розумне голосування" опозиційного політика Олексія Навального

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Интерфакс".

Позов подав Роскомнагляд, самого політика залучили до позову третьою особою. На думку відомства, на сайті "Розумного голосування" порушувалося правило зберігання персональних даних росіян - ця інформація оброблялася через сервіси Google Analytics, які знаходяться в США, тоді як персональні дані російських користувачів за законом потрібно зберігати на Росії.

Представник Навального в суді стверджував, що на сайті були вказані умови оферти і користувач знав про збір даних. Юрист допустив, що одразу після запуску на сайті проекту могли бути порушення, але їх усунули, тому необхідності в блокуванні немає.

Суд погодився з Роскомнаглядом і постановив заблокувати сайт.

Зазначимо, проект "Розумне голосування" Навальний представив в кінці листопада. Проект допомагає вибрати конкурентів "Єдиної Росії" на виборах в різних регіонах країни.

Нагадаємо, 7 грудня Роскомнагляд додав сайт російського опозиціонера Олексія Навального про "розумне голосування" в реєстр порушників прав суб'єктів персональних даних.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна