На Росії підліток поранив двох жінок, щоб "подивитися, як вмирають"

В Уфі 16-річний студент коледжу напав з ножем на двох співробітниць супермаркету
Depo.Світ
11 січня 2017 23:07
ФОТО: depo.ua

Хлопець увійшов в Уфимський магазин "Монетка" і довго чатував 23-річну менеджера магазина. Дівчина розкладала товар, а юнак чекав, коли в оточенні зникнуть покупці. Коли співробітниця і підозрюваний залишилися тет-а-тет, в проході зі стелажами хлопець накинувся на неї і завдав два удари ножем в живіт, передає Depo.ua з посиланням на Life.

"Поранена в область живота менеджер почала тікати від злочинця, його в цей момент зупинила інша співробітниця - він переключився на неї і завдав 59-річній касирці удари в передпліччя. Перша дівчина в цей час встигла сховатися в коморі, інші співробітниці встигли залишити будівлю магазину. Потім хлопця закрили в магазині, і на місце прибули правоохоронці. Молоду людину вдалося затримати на місці злочину", - розповіла старший помічник керівника СУ СК РФ по Республіці Башкортостан Світлана Абрамова.

Молодикм провину не заперечував, одразу в усьому зізнався. Більш того, студент заявив, що він прийшов в магазин спеціально, щоб "подивитися, як вмирають люди".

Слідчий заявив, що сумнівається в психічному здоров'ї підозрюваного. Порушено кримінальну справу.

Більше міжнародних новин читайте на Depo.Світ