UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Росії прийняли рішення, що усі українці є носіями російської мови

Відповідний законопроект підтримав уряд Росії
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт уряду Росії.

Зокрема, уряд Росії підтримав законопроект, який передбачає визнання уродженців України та Білорусі носіями російської мови без проходження співбесіди при зверненні за отриманням громадянства Росії.

Проектом закону передбачається можливість визнання комісією носіями російської мови без проходження співбесіди громадян Республіки Білорусь і громадян України, які вільно володіють російською мовою, при подачі особисто заяви про визнання їх носіями російської мови і при наявності підстав, передбачених частиною першою статті 331 Федерального закону "Про громадянство Російської Федерації ".

Відповідно до ч. 1 ст. 331 федерального закону "Про громадянство Російської Федерації" іноземні громадяни або особи без громадянства можуть бути визнані носіями російської мови, тобто особами, які володіють російською мовою і повсякденно використовують його в сімейно-побутовій і культурній сферах, в разі, якщо дані особи або їхні родичі по прямій висхідній лінії постійно проживають або раніше постійно проживали на території РФ або на території, яка відносилась до Російської імперії чи СРСР, в межах державного кордону РФ, за результатами співбесіди, і роведення з ними комісією по визнанню іноземного громадянина або особи без громадянства носієм російської мови.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"