На місці Смоленсьої катастрофи Росія хоче збудувати газогін

На дорозі, яке веде до місця Смоленської катастрофи, стоять огорожі з табличками, що у ІІІ кварталі 2017 року там розпочнуться роботи з будівництва газопроводу

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на РАР.

Дорогу до місця катастрофи перекрито бетонними плитами, а інформаційні таблиці на огорожі інформують, що це територія приватної фірми "Век" і доступ на цю територію тимчасово обмежено.

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський висловив сподівання, що дії росіян узгоджені з польською прокуратурою, яка веде слідство у справі катастрофи. Він додав, що польська сторона розраховує на доступ польських слідчих до місця катастрофи, а також, що на цьому місці нарешті з'явиться пам'ятник жертвам катастрофи.

Інформація про те, що роcіяни обгородили місце катастрофи з'явилася ще в серпні. Тоді до МЗС з цього приводу було викликано посла Росії Сергія Андреєва.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що запис надзвичайно різкого зростання температури в літаку президента Лєха Качинського на прохання Росії було вирізано зі звіту попередньої польської комісії з розслідування Смоленської катастрофи.

У вересні Ярослав Качинський заявив, що Польща близька до правди про Смоленську авіакатастрофу.

У квітні Польща звинуватила Росію у низці кроків, які можна вважати свідомим доведенням екіпажу президентського літака Ту-154М до катастрофи.

Голова комісії, який розслідує катастрофу Ту-154, раніше заявив, що російські диспетчери могли дати невірні дані екіпажу літака.

Також комісія з Ту-154 Качинського повідомила, що літак почав розвалюватися за 900 метрів від місця аварії.

Задля повного розслідування справи про загибель під Смоленськом тіло екс-президента Польщі ексгумували.

У липні за результатами генетичної експертизи 32 трун з останками загиблих Смоленської катастрофи прокуратура Польщі оголосила, що всього в 13 гробах були виявлені останки інших жертв.

3 серпня у справі щодо розслідування причин авіакатастрофи прокуратура Польщі допитала президента Європейської Ради Дональда Туска.

А от з Росією у справі катастрофи Варшава співпрацювати не має можливості.

Довідка: Лайнер Ту-154М розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. Всі, хто знаходилися на борту – президент Польщі Лех Качинський з дружиною та 86 членів урядової делегації, що летіли на поминальні заходи в Катинь, а також члени екіпажу – загинули.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme