Мінгареллі: Вже пізно просто говорити про антикорупційний суд

Голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що немає потреби вести подальші обговорення про антикорупційні суди, оскільки наразі їх треба втілювати в життя

Depo.Світ
17 листопада 2017 19:29
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на EBA Annual General Membership Meeting, повідомляє Представництва ЄС в Україні у своєму Twitter, передає Depo.ua.

"Немає потреби у подальших обговореннях чи дебатах щодо антикорупційних судів. Наразі їх просто необхідно втілити з оглядом на рекомендації Венеціанської Комісії", - заявив він.

"Якщо ви не посилите боротьбу проти корупції, не буде росту економіки, обсягів інвестиції, нових робочих місць для українців. Україні було б невиправдано застрягнути на рівні росту у 2,5%. Дайте антикорупційним організаціям змогу робити свою роботу!" - додав він.

Мінгареллі також зазначив, що Україна, з усіма її "ресурсами, талантами, розміром, населенням, потребує лише верховенства права".

"Якби на те була політична воля, Україна могла би бути успішнішою за сусідні країни", - зазначив голова представництва ЄС в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ