Ми передали США записку з пропозиціями щодо ядерного роззброєння, - Путін

Президент Росії Володимир Путін назвав успішними переговори з американським колегою Дональдом Трампом

Про це він заявив під час спільного брифінгу в Гельсінкі, повідомляє Depo.ua.

"Переговори з президентом США паном Дональдом Трампом пройшли у відвертій і діловій атмосфері. Вважаю їх дуже успішними і корисними. Ми розглянули поточний стан і перспективи російсько-американських відносин, ключові питання міжнародного порядку денного", – сказав він.

Путін підкреслив, що переговори відобразили спільне бажання країн виправити негативну ситуацію у двосторонніх відносинах, "намітити перші кроки щодо їх оздоровлення, відновлення прийнятного рівня довіри та повернення до співпраці колишнього рівня з усіх питань, що становлять взаємний інтерес".

"Як найбільші ядерні держави ми несемо особливу відповідальність за міжнародну безпеку. Вважаю важливим, і ми говорили про це, налагодити діалог щодо проблематики стратегічної стабільності і нерозповсюдження зброї масового знищення. Ми передали американським колегам записку з низкою конкретних пропозицій на цю тему. Ми вважаємо необхідною подальшу спільну роботу з опрацювання всього комплексу військово-політичного та досьє щодо роззброєння", – повідомив він.

Нагадаємо, також Путін повідомив, що Кремль продовжуватиме плідну співпрацю з фахівцями зі США у сфері кіберзахисту та тероризму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook