ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Країни ЄС, які постраждали від стихійних лих, отримають 100 млн євро

Європейська комісія запропонувала виплатити 100 мільйонів євро Франції, Греції, Іспанії та Португалії, щоб допомогти районам, постраждалим від стихійних лих

Depo.Світ
15 лютого 2018 18:02
ФОТО: depo.ua

Найбільшу допомогу отримає Португалія - 50,6 млн євро, передає Depo.ua з посиланням на Euobserver.

За нею йдуть французькі регіони Сен-Мартен і Гваделупа (49 млн євро), Іспанія (3,2 млн євро) і грецький острів Лесбос (1,3 млн євро).

Виділення коштів ще має схвалити Європейський парламент і держави-члени ЄС. Рішення очікується в травні.

Влітку минулого року і Португалії вирували руйнівні лісові пожежі, внаслідок яких загинули близько 100 осіб. Рівень смертності внаслідок пожеж у 2017 році – рекордний для Португалії.

У сусідній Іспанії минулорічні пожежі були не настільки смертоносними, але теж призвели до жертв та евакуації евакуації тисяч людей.

Французькі заморські території – Сен-Мартен та Гваделупа – зазнали дуже серйозних руйнувань під час ураганів "Ірма" та "Марія", інфраструктура островів була ледь не повністю знищена.

На острові Лесбос у червні стався потужний землетрус, який пошкодив десятки будинків і призвів до смерті щонайменше 10 людей.

Зазначимо, у Сполучених Штатах Америки в 2017 році сталося 16 природних катаклізм, збитки від кожного з яких перевищили 1 млрд доларів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ