Конгрес засудив расистські висловлювання Трампа

Палата представників проголосувала за резолюцію про офіційне засудження расистських висловлювань президента США Дональда Трампа, які він опублікував у Twitter і адресував чотирьом жінкам конгресменам, що походять з іммігрантських сімей

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на ABC News.

"Це образа для 22 мільйонів натуралізованих громадян, що народилися в іншій країні. Це образа сотень мільйонів американців, які розуміють і люблять те, як працює американська демократія", - заявив член палати представників, республіканець Джеймі Раскін.

Автором законопроекту під назвою "Засудження расистських коментарів президента Трампа щодо членів Конгресу" є член палати представників Том Малиновський, уродженець Польщі.

І хоча республіканці стверджували, що критика спікера Палати представників Ненсі Пелосі щодо коментарів Трампа суперечила правилам Палати представників про заборону робити законодавцям заяви з оцінками висловлювань президента під час голосування, резолюція, що засуджує словесні атаки Трампа стосовно чотирьох жінок-демократів з Палаті представників, була ухвалена 240 голосами проти 187.

Нагадаємо, Трамп в серії твітів розкритикував прогресивних демократів-конгресменів за їхні зауваження щодо уряду, порадивши їм "повернутися туди, звідки вони приїхали".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook