ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Комуністи Придністров'я вказали на двері своєму ватажку

Очільник Комуністичної партії і "депутат" так званої "верховної ради" самопроголошеного Придністров'я Олег Хоржан під час позачергового пленуму Центрального Комітету КП, був звільнений зі своєї посади

Depo.Світ
22 травня 2018 16:43
ФОТО: depo.ua

Таке рішення, за словами вже колишнього керівника політичної організації, було прийнято за потребою. Про це повідомили в прес-службі Комуністичної партії Придністров'я, передає Depo.ua з посиланням на SNG.Today.

Слід зазначити, що Олег Хоржан був одним з головних критиків Президента Республіки Вадима Красносільського. Він постійно виступав проти лідера Придністров'я і в засобах масової інформації, і у верховній раді. Однак це обернулося для нього не найкращим чином – головний комуніст сам став об'єктом критики.

Незважаючи на це, що 21 травня 2018 року, всупереч прогнозам експертів, депутат Олег Хоржан не тільки не покинув Придністров'я, а й продовжив вести активну політичну діяльність.

Зокрема, він звернувся до гаранта Конституції ПМР, прокурору Придністров'я і уповноваженого з прав людини в Республіці з вимогою припинити незаконні заборони мітингів на центральній площі Тирасполя.

Нагадаємо, 17 травня у Тирасполі відбулося засідання так званих "дорадчих зборів" перших "депутатів" невизнаної у всьому цивілізованому світі Придністровської Молдавської республіки, присвячене економічній сфері, під час яких голова так званої держави Вадим Красносельський охарактеризував нинішню ситуацію в економіці, як нібито "оптимістичну".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ