Китайських в'язнів адаптують до реального життя в штучних містах

Керівництво пекінської в'язниці (Китай) прийняло рішення в стінах виправної установи побудувати штучне місто, яке допоможе ув'язненим адаптуватися до реального життя

Китайських в'язнів адаптують до реальног…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Mirror.

В цьому місті є несправжня станція метро, банки, супермаркети і навіть інтернет-кафе. Взяти участь у програмі адаптації зможуть ув'язнені, які відсиділи 20 років і більше.

Таким чином у в'язниці спробують позбавити в'язнів від «синдрому втечі з Шоушенка», коли ув'язнений не в силах адаптуватися до світу, що змінився за час його перебування у в'язниці.

«Мета проекту - ввести ув'язнених у курс справи стосовно змін, які відбулися в суспільстві. Дуже часто в'язням складно звикнути до життя за стінами в'язниці, і ми навчимо їх, як працюють банки, мобільники і комп'ютери. Таким чином ми сподіваємося знизити ризик того, що люди повернуться на кримінальний шлях», - зазначив один зі співробітників охорони Ліанг Чу.

Курс адаптації починається за три місяці до дати виходу в'язня з в'язниці. В кінці курсу в'язні повинні продемонструвати, що знають, як робити все: починаючи від покупки їжі в супермаркеті, і закінчуючи поїздкою в метро.

За словами соціального працівника Джу Хуанхуа, ідея про такий проект з'явилася після того, як один з ув'язнених, вийшовши з в'язниці, не зміг адаптуватися до життя і покінчив життя самогубством. Відсидівши і повернувшись до реального життя, чоловік був шокований тим, що в супермаркеті можна розраховуватися картками та був непридатний для будь-якої роботи. У кінцевому підсумку це призвело до того, що дружина, яка чекала його з в'язниці, подала на розлучення, а через якийсь час чоловік покінчив життя самогубством.

Читайте також на depo.ua: Чотири охоронниці в'язниці завагітніли від одного в'язня.

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme