Із звіту про катастрофу «Боїнга» зникла важлива інформація - німецькі ЗМІ

Україні слід було повністю закрити повітряний простір над східними областями країни ще до збивання літака рейсу MH17. Таким чином потрібно було відреагувати на катастрофу Ан-26, який був збитий кількома днями раніше

Із звіту про катастрофу «Боїнга» зникла…

Таку думку висловив Симон Веземан зі Стокгольмського інституту досліджень проблем миру (SIPRI) в інтерв'ю кільком німецьким ЗМІ, опублікованому в середу, передає ДеПо з посиланням на AFP.

За словами експерта, АН-26 на такій висоті могли збити тільки з серйозних «зенітно-ракетних комплексів». Ці установки протиповітряної оборони здатні вразити ціль на висоті від 10 до 13 000 метрів.

«Знаючи, що в АН-26 могли потрапити тільки з потужних протиракетних систем, можна тільки дивуватися, чому українська влада повністю не закрила повітряний простір над регіоном», - зазначив Веземан в інтерв'ю для німецьких телеканалів WDR і NDR, передає Deutsche Welle.

У той же час, згідно з даними розслідування журналістів телеканалів WDR і NDR, а також газети Süddeutsche Zeitung і фахівців незалежної голландської групи ARGOS, з проміжного звіту про розслідування причин катастрофи рейса MH17, опублікованого у вересні 2014 року, зникла важлива інформація.

А саме - відомості про те, що українська влада, реагуючи на катастрофу Ан-26 14 липня поширила так зване повідомлення NOTAM (міжнародна система інформування пілотів), яким ввела заборону на польоти на висоті до 9750 метрів. А літак «Малайзійських авіаліній» був збитий на висоті 10050 метрів. В результаті катастрофи загинули 298 пасажирів і членів екіпажу. У Голландській раді з безпеки, яка очолює розслідування катастрофи, на запит журналістів дадуть відповідь, що не були впевнені в даній інформації на 100%.

Нагадаємо, перші чотири вантажівки з уламками «Боїнга» , що розбився в Донецькій області, вчора виїхали з Харкова до Нідерландів.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme