Іспанський суд наказав заарештувати поплічницю Пучдемона

Анна Габріель, яка втекла із Каталонії до Швейцарії, відразу по поверненні на іспанську землю буде заарештована

Depo.Світ
21 лютого 2018 18:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Reuters.

Верховний суд Іспанії наказав арештувати колишнього члена парламенту Каталонії Анну Габріель після того, як вона не з'явилася в суді в середу, щоб відповісти на звинувачення, пов'язані з проведенням кампанії щодо незалежності регіону.

Габріель, яка переїхала з Іспанії до Швейцарії, була покликана з'явитися у Верховному суді в Мадриді за звинуваченням в участі у незаконному референдумі щодо незалежності Каталонії та наступній заяві про відокремлення регіону від Іспанії.

У вівторок Габріель заявила в Женеві, що не буде їхати до Мадрида, оскільки не вірить, що матиме справедливий судовий розгляд. Вона не з'явилася на засідання, заплановане на середу вранці.

Верховний суд зазначив, що ордер поширюється лише на Іспанію. А міжнародного ордеру на арешт Габріель суд не видав.

Нагадаємо, Верховний суд Іспанії схвалив рішення звільнити під заставу шістьох із восьми колишніх членів уряду Каталонії.

Раніше прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой оголосив про "закінчення сепаратистського процесу" в Каталонії і про успішне застосування 155-ї статті конституції, яка дозволяє ввести пряме правління іспанської влади в регіоні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ