UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Huawei у суді оскаржує санкції США

Китайський виробник електроніки Huawei подав до суду з вимогою визнати неконституційною частину закону про національну безпеку США, через яку компанію внесли до чорного списку

До окружного суду по східному округу Техасу надійшов позов від представників Huawei, які вважають неконституційним розділ 889 Закону про національну оборону (NDAA), повідомляє Depo.ua з посиланням на CNBC.

Ця норма дозволяє вводити санкції проти компаній без пояснень. Юристи китайської компанії стверджують, що за Конституцією США мають право на захист.

Передбачається, що якщо суд визнає правоту Huawei, то у компанії з'являться підстави домогтися виключення з чорного списку Міністерства торгівлі і продовжити діяльність на території США.

Нагадаємо, 16 травня президент США Дональд Трамп підписав указ, яким заборонив американським компаніям використовувати телекомунікаційне устаткування від постачальників, яких адміністрація розглядає як загрозу національній безпеці.

З того часу від співпраці з китайською компанією відмовилися Google, Intel, Qualcomm, Broadcom, ARM, AMD і багато інших виробників. Крім того, майбутній флагман Huawei Mate 20 Pro виключили з бета-тестування нової операційної системи Android Q, а організації Wi-Fi Alliance, JEDEC, SDA і PCIe анулювали членство Huawei.

21 травня США тимчасово дозволили Huawei відновити роботу на території країни

22 травня глава китайського МЗС Ван І заявив, що дії американської сторони проти компанії Huawei є "типовою економічної цькуванням".

США різними способами намагаються домогтися від Південної Кореї заборони на використання компаніями цієї країни устаткування китайської телекомунікаційної компанії Huawei.

Довідка: У січні 2019 року влада США звинуватила телекомунікаційну компанію Huawei в тому, що вона займалася на території США промисловим шпигунством і вчинила шахрайство, намагаючись обійти санкції проти Ірану.

На початку березня Huawei заявила про намір подати позов проти уряду США через оборонний закон, який був підписаний ще минулого року.

Документ посилює контроль над американськими урядовими контрактами з китайськими компаніями, включаючи Huawei, та посилює роль комісії, яка переглядає пропозиції, що пов'язані з іноземними інвестиціями.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme