ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Храм Гробу Господнього в Єрусалимі закрили на невизначений термін

Церковні ієрархи закрили Храм Гробу Господнього в Єрусалимі на знак протесту проти політики держави

Depo.Світ
25 лютого 2018 16:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляють Israel News з посиланням на заяву глав церков, передає Depo.ua.

Ієрархи греко-католицької та вірменської церков зазначили, що пішли на цей крок на знак протесту проти "систематичної кампанії проти церков та християнської громади на Святій землі".

У заяві вони наголосили, що обурення християн викликає, зокрема законопроект, що дозволяє ізраїльській державі конфіскувати земельні ділянки, що належать церквам.

Законопроект сьогодні, 25 лютого, буде обговорюватися на засіданні міністерського комітету, після чого його направлять на затвердження в кнесет. У разі позитивного результату голосування в парламенті, документ набере силу закону.

Церковні ієрархи вважають його "дискримінаційним і расистським". Ізраїль "топче ногами чутливі відносини між християнською громадою та владою, які установилися протягом десятиліть, відзначають вони.

Крім цього, церква також виступає проти запровадження муніципальних зборів, які, на її думку, порушують статус-кво. Створюється враження, що ці дії мають на меті "послабити християнську присутність в Єрусалимі", наголошують глави церков.

Міська адміністрація Єрусалиму в своє виправдання заявляє, що мита введені не щодо храмів, а у відношенні об'єктів, які знаходяться у власності церков - готелі і зали для прийомів.

Храм Гробу Господнього - найбільша святиня християнства. Вважається, що він стоїть на тому місці, де був розіп'ятий, похований, а потім воскрес Ісус Христос. У храмі щорічно сходить Благодатний вогонь.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ