Хакери зламали мережу дипкомунікацій ЄС і кілька років викрадали інформацію

Компанія з кібербезпеки Area 1 виявила хакерів, які проникли в мережу дипломатичних комунікацій Європейського Союзу і впродовж декількох років мали доступ до повідомлень, якими обмінювалися дипломати

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на The New York Times.

Так, в одному із повідомлень європейські дипломати описали зустріч президента США Дональда Трампа і президента Росії Володимира Путіна в Гельсінкі як "успішну (принаймні, для Путіна)".

В іншій телеграмі, написаній після зустрічі 16 липня, містився детальний звіт та аналіз дискусії між європейськими офіційними особами і президентом Китаю Сі Цзіньпіном, і цитуються його слова про те, що "знущання" Трампа над Пекіном можна порівняти з "боксерським поєдинком без правил" .

За даними експертів, методи, які хакери застосовували впродовж трирічного періоду, нагадували методи, які давно використовуються елітним підрозділом Народно-визвольної армії Китаю. Повідомлення були скопійовані із захищеної мережі і розміщені на відкритому інтернет-сайті, який хакери створили під час своєї атаки.

Видання повідомляє, що має в своєму розпорядженні понад 1100 повідомлень європейських дипломатів, серед яких підсумки про бесіди із лідерами Саудівської Аравії, Ізраїлю та інших країн, які були поширені по всьому ЄС.

Низка інших організацій, в тому числі Організація Об'єднаних Націй (ООН), також, як повідомляється, постраждали від хакерських атак і відтоді посилили свою кібербезпеку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Євросоюз