ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Гундяївці вигадали, що молитва вилікувала ВІЛ у дитини. Лікарі спростовують

РПЦ обдурила людей "чудесним зціленням" ВІЛ-інфікованої дитини

Depo.Світ
21 вересня 2018 20:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Лента.ру".

10 вересня на сайті Волгоградської єпархії РПЦ вийшла стаття, в якій стверджувалося, що молитви і регулярні причащання повністю вилікували однорічну дівчинку від вірусу імунодефіциту, і це підтвердили два аналізи крові.

Медики волгоградського Центру з профілактики та боротьби зі СНІД не підтвердили інформацію про повне зцілення однорічної дівчинки, яка нібито вилікувалася від ВІЛ завдяки молитвам. Про це "Новинам Волгограда" повідомив головний лікар медзакладу Олег Козирєв.

За його словами, народившись у ВІЛ-позитивних батьків, дитина почала отримувати антиретровірусну терапію відразу ж після постановки діагнозу "вірус імунодефіциту людини". Через півроку прийому препаратів у немовляти наступила ремісія, в крові було виявлено зниження рівня реплікації (розмноження) вірусу до концентрації нижче порога визначення. При подальшій перевірці через кілька місяців негативний результат на ВІЛ повторився, але оскільки інфіковану людину неможливо позбавити від вірусу, дівчинка не вилікувалася повністю.

"На тлі призначеної антиретровірусної терапії у дитини вдалося домогтися стабілізації стану. Інформація, викладена в статті Волгоградської єпархії, про лікування ВІЛ-інфекції не підтвердилася", - додав головний лікар.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ