Грузія відмовилася від багатомільйонного кредиту від інвестбанку

Грузії довелося відмовитися від кредиту в розмірі 100 млн євро, виділених країні Європейським інвестиційним банком

Про це повідомила прес-служба парламенту Грузії, інформує Depo.ua з посиланням на ТАСС.

У документі повідомляється, що депутати розглянули представлене урядом країни на ратифікацію угоду "Про звільнення від фінансової угоди між Грузією і EIB". З цього питання перед депутатами виступив заступник міністра фінансів Георгій Какаурідзе.

Ця фінансова угода підписана в 2016 році. Як пояснив заступник міністра, для реалізації проекту EIB виділив Грузії кредит в розмірі 100 млн євро.

"Не дивлячись на зусилля міністерства сільського господарства, комерційні банки Грузії не змогли взяти на себе зобов'язання валютного ризику. В результаті відсоток по кредиту в євро для фермерів виходив непосильним і недоцільним - 8-9% річних. Тому уряд прийняв рішення відмовитися від виділеного кредиту ", - сказав Какаурідзе.

Він заявив, що переговори з цього питання з EIB відбулися і зараз вишукуються можливість для реалізації нового проекту в рамках вищеназваної суми. Мова, за словами Какаурідзе, йде про проект розвитку меліораційної інфраструктури.

Нагадаємо, 6 лютого повідомлялося, що світовий банк є одним із лідерів серед міжнародних організацій, які надають підтримку реформ в Україні – нині ми маємо вісім інвестиційних проектів на $2,4 млрд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна