Головний суперник Ердогана влаштував мільйонний мітинг у Стамбулі (ФОТО, ОНОВЛЕНО)

Сьогодні, перед виборами президента і парламенту, в Стамбулі відбувається масовий мітинг прихильників і противників чинного президента Реджепа Ердогана

У турецькій столиці мітинг очолює головний суперник Ердогана, опозиційний кандидат Мухаррем Індже, інформує Depo.ua з посиланням на Hurriyet.

За словами Індже, акція зібрала близько 5 мільйонів людей.

"Я дивлюся на вас зі сцени, ви виглядаєте так прекрасно. Ви виглядаєте як макове поле. Прекрасно було в Ізмірі, Анкарі. Але в Стамбулі вийшло 5 мільйонів людей", - заявив він під час виступу.

Напередодні на акцію в його підтримку в місті Ізмір зібралися за різними оцінками, від сотень тисяч до двох з половиною мільйонів людей. Прихильники опозиції називають цю акцію найбільшою в новітній історії Туреччини.

Зазначимо, що прихильники Ердогана також проводять масові акції по всій країні.

Нагадаємо, 29 квітня 2018 року президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган почав свою виборчу кампанію щодо дострокових президентських виборів.

Довідка: Індже - представник Республіканської народної партії, послідовники якої захищають ідеї засновника сучасної турецької держави Мустафи Кемаля Ататюрка. За опитуваннями, він відстає від Ердогана, проте має хороші шанси на вихід у другий тур, в якому - в разі об'єднання опозиції - може випередити чинного президента.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна