Головні спонсори Brexit вже не вірять, що він відбудеться

Двоє британських бізнесменів, які належали до числа головних спонсорів кампанії за вихід Великої Британії з Євросоюзу, засумнівалися в тому, що Brexit фактично відбудеться

Про це вони заявили агентству Reuters, повідомляє Depo.ua.

Мільярдер Пітер Харгрейвз і фінансист Кріспін Оуді вважають, що Brexit може бути зірваний через втому виборців від політичних суперечок навколо виходу королівства з ЄС.

Оуді заявив, що вирішив орієнтувати свої фінансові операції на ймовірне, на його думку, збереження членства Британії в складі Євросоюзу. Бізнесмен пояснив, що він більше не вірить у Brexit через складнощі, з якими стикається британський уряд, намагаючись переконати парламентаріїв схвалити угоду про вихід з ЄС. Більшість членів парламенту поки виступають проти.

"Я перебуваю в повному розпачі, я повністю здався. Думаю, що Brexit зовсім не відбудеться", – заявив у свою чергу Харгрейвз, який підтримував прихильників Brexit і перевів на їхні рахунки понад три мільйони фунтів.

Нагадаємо, 15 січня британські парламентарії проголосують за угоду для виходу Великої Британії з Євросоюзу, запропоновану прем'єр-міністром Терезою Мей.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Британія покине Євросоюз 29 березня.

Парламент Британії вимагає від Мей розкрити запасний план щодо виходу з ЄС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ЄС