Ford пообіцяв скоро випустити машину без керма і педалей

Американський автовиробник Ford планує до 2021 року представити самокерований автомобіль, не оснащений кермом і педалями
Depo.Світ
17 серпня 2016 12:39
ФОТО: depo.ua

Передбачається, що такі машини можна буде викликати для поїздок по місту в разі потреби за принципом таксі, передає depo.ua з посиланням на The Verge.

У рамках проекту Ford почав співпрацювати з декількома стартапами, які займаються розробкою систем для самокерованих автомобілів, а також інвестував в компанію, що розробляє тривимірні карти. Також Ford планує вдвічі збільшити штат дослідницького центру в Пало-Альто.

Завданням Ford є створення автомобіля, що відповідає стандарту SAE 4. Стандарт передбачає, що автомобіль може перебувати повністю під управлінням комп'ютера, але на спеціально відведеній території або маршруті.

Керівництво Ford стверджує, що поки розробки знаходяться не на тій стадії, щоб показати прототип автомобіля або взагалі обговорювати, як він може виглядати. Замість цього в Ford працюють над тим, щоб компоненти і програмне забезпечення були готові для створення самокерованого автомобіля.

Довідка: Розробкою повністю самокерованих автомобілів займаються кілька компаній, у тому числі Google і Tesla. Автомобілі Google вже проходять тестування в вуличних умовах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ