Єврогрупа не буде продовжувати програму фінансової допомоги Греції

Єврогрупа не погодилася реструктурувати борг і продовжувати програму допомоги Греції

Про це написали в "Твіттері" міністри фінансів Словаччини Петро Казимир і Фінляндії Александер Стубб, передає depo.ua.

Це означає, що опівночі за місцевим часом закінчується продовжена до 30 червня друга програма міжнародної фінансової допомоги Греції, в рамках якої Афіни недоотримали близько 7,2 млрд євро.

Глава Єврогрупи Єрун Дейссельблум заявив, що Греція представить у середу нову пропозицію партнерам по єврозоні, його обговорять в той же день. Представник глави Єврогрупи зазначив, що також пройде чергова зустріч у форматі телеконференції в середу вранці після оголошення про новому листі від уряду Греції.

Грецький уряд запропонував європейським кредиторам новий план виходу з переддефолтного кризи буквально за кілька годин до того, як повинен закінчитися крайній термін виплати 1,6 млрд євро Міжнародного валютного фонду.

Нагадаємо, що уряд Греції 27 червня ухвалив рішення про проведення референдуму щодо продовження політики жорсткої економії, який запланований на 5 липня.

На обслуговування боргів по кредитах МВФ Греція повинна внести €1,6 млрд до 30 червня.

У Раді міністрів фінансів країн єврозони (Єврогрупі) вважають, що заявою про референдум Греція закрила шлях до переговорів і відкинула пропозиції кредиторів. Програма допомоги Греції завершиться, як і передбачалося раніше, 30 червня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook