Експерт, який спрогнозував дефолт Росії 1998 року, закликає світ не купувати російські цінні папери

Відомий економіст Джон-Пол Сміт, який передбачив дефолт Росії в 1998 році, застеріг потенційних інвесторів від покупки російських цінних паперів на тлі обвалу на російському фондовому ринку на минулому тижні

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Bloomberg.

За словами Сміта, у інвесторів може з'явитися спокуса скористатися ситуацією навколо розгортання нової "холодної війни" між США і Росією. Однак робити цього експерт не рекомендує, оскільки невідомо, на які компанії може припасти новий санкційний удар.

"Наступний крок завис в повітрі, проте ясно, що майже будь-яка з перерахованих компаній може стати мішенню для дій з боку США, що призведе до набагато більш масштабних наслідків", - вважає експерт.

Сміт не виключає короткочасної корекції курсу рубля, однак довгостроковий прогноз, за ​​його оцінками, "залишається похмурим".

Нагадаємо, 6 квітня США внесли до списку санкцій 38 російських бізнесменів і 15 компаній.

Після цього курс рубля продовжив стрімко падати в ціні.

За даними Bloomberg, 26 з 27 найбагатших росіян, які включені в індекс мільярдерів агентства, загалом втратили протягом 9 квітня $16 млрд.

11 квітня російський рубль продовжив своє падіння: на торгах на Московській біржі курс європейської валюти пробивав психологічну позначку в 80 рублів, долар теж не відставав і перевищував 64 рубля.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія