ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Експерт, який спрогнозував дефолт Росії 1998 року, закликає світ не купувати російські цінні папери

Відомий економіст Джон-Пол Сміт, який передбачив дефолт Росії в 1998 році, застеріг потенційних інвесторів від покупки російських цінних паперів на тлі обвалу на російському фондовому ринку на минулому тижні

Depo.Світ
16 квітня 2018 16:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Bloomberg.

За словами Сміта, у інвесторів може з'явитися спокуса скористатися ситуацією навколо розгортання нової "холодної війни" між США і Росією. Однак робити цього експерт не рекомендує, оскільки невідомо, на які компанії може припасти новий санкційний удар.

"Наступний крок завис в повітрі, проте ясно, що майже будь-яка з перерахованих компаній може стати мішенню для дій з боку США, що призведе до набагато більш масштабних наслідків", - вважає експерт.

Сміт не виключає короткочасної корекції курсу рубля, однак довгостроковий прогноз, за ​​його оцінками, "залишається похмурим".

Нагадаємо, 6 квітня США внесли до списку санкцій 38 російських бізнесменів і 15 компаній.

Після цього курс рубля продовжив стрімко падати в ціні.

За даними Bloomberg, 26 з 27 найбагатших росіян, які включені в індекс мільярдерів агентства, загалом втратили протягом 9 квітня $16 млрд.

11 квітня російський рубль продовжив своє падіння: на торгах на Московській біржі курс європейської валюти пробивав психологічну позначку в 80 рублів, долар теж не відставав і перевищував 64 рубля.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ