Держдума Росія узаконила несплату внесків у ПАРЄ

Російська Держдума одноголосно вирішила не вносити внески в бюджет Ради Європи в цьому році, а також не направляти делегацію з Росії в парламентську асамблею організації (ПАРЄ)

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Держдуми Росії.

Зазначається, що взаємодія між російською стороною і Радою Європи призупинено через "тривалу кампанію, спрямовану проти Росії".

"У ситуації, що склалася Державна Дума не бачить підстав для повернення російської делегації в ПАРЄ і відновлення сплати РФ внесків до бюджету Ради Європи", - йдеться в документі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російська делегація не збирається подавати заявку на участь в січневій сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

15 січня віце-спікер Держдуми Пьотр Толстой заявив, що Росія не буде платити свій внесок у Раду Європи в 2019 році.

А спікер Держдуми В'ячеслав Володін заявив, що Росія не може співпрацювати з Парламентською асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ).

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд продовжує заявляти про важливість залишення Росії повноправним членом організації, включаючи Парламентську асамблею РЄ.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас застеріг від виходу Росії з Ради Європи, оскільки, за його словами, це може мати негативні наслідки для російських громадян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія