"Це не ми, це вони": Кремль "відмив" Путіна від псевдореферендуму в Криму

На сайті Кремля виправили цитату президента Росії Володимира Путіна, яка стосувалася проведеного в Криму псевдореферендуму про приєднання півострова до Росії

На це звернув увагу The Insider, інформує Depo.ua.

Так, 16 липня в Гельсінкі на прес-конференції за підсумками переговорів з президентом США Дональдом Трампом Путін заявив наступне: "Позиція президента Трампа відома, і він її дотримується. Він говорить про незаконність приєднання Криму до РФ. У нас інша точка зору. Ми вважаємо, що ми провели референдум в суворій відповідності з міжнародним правом, статутом Організації Об'єднаних Націй. Для Росії це питання закрите".

Натомість у виправленій стенограмі прес-конференції думка Путіна сформована інакше. Кремль вирізав з його слів займенник "ми" і вийшло: "Ми вважаємо, що провели референдум в суворій відповідності з міжнародним правом, до статуту Організації Об'єднаних Націй".

Як зазначається, відсутність займенника "ми" дозволяє трактувати цю фразу як "ми вважаємо, що вони провели". Тобто тепер з цитати Путіна не випливає, що "референдум" у Криму організувала Росія.

Нагадаємо, 16 липня в Гельсінкі президент США Дональд Трамп зустрівся зі своїм російським колегою Володимиром Путіним.

Однопартійці Трампа розкритикували його виступ на прес-конференції разом з Путіним.

Після шквалу критики Трамп почав виправдовуватися і запевняти, що дуже вірить американським розвідникам.

17 липня у Сенаті США закликали посилити санкції проти Росії після саміту в Гельсінкі.

Спікер Палати представників США Пол Райан заявив, що готовий розглянути цю пропозицію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна