Будівельники космодрому "Восточный" оголосили голодування

20 співробітників компанії "Будіндустрія-С", задіяних у будівництві космодрому "Восточный" в Амурській області, оголосили безстрокове голодування через невиплату зарплат
Depo.Світ
22 квітня 2015 08:32
ФОТО: depo.ua

У заяві від імені робітників говориться, що голодування почалася 22 квітня о 10:00. Будівельники пишуть, що засобів до існування у них немає,повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

"Працівники харчуються за талонами, виділеним в борг однією з будівельних фірм. Проживання в гуртожитку також здійснюється в борг. Сім'ї працівників перебувають в скрутному становищі. Виїхати після закінчення вахти робітники не можуть через відсутність коштів", - йдеться в заяві.

Голодовка, за словами робітників, триватиме до моменту погашення заборгованості перед кожним підписалися під заявою працівником.

"На даний момент загальна заборгованість із зарплати становить 16,132 млн рублів, кількість працівників, які не отримали заробітну плату, - 311 осіб", - йдеться у зверненні.

Будівельники космодрому "Восточній" вже оголошували голодування через відмову фірм-підрядників видавати зарплати. Робочим навіть довелося залишити послання президенту Володимиру Путіну на дахах підсобних приміщень, щоб звернути увагу влади на проблему.