Британія взялася розслідувати діяльність глави ОПЕК

У Британії почалося розслідування відносо діяльності Дієзані Дієзані Аллісон-Мадуеке, котра в даний час очолює ОПЕК і працювала раніше міністром нафти Нігерії

Про затримання Аллісон-Мадуеке в Лондоні повідомили ще в п'ятницю, проте підтвердження цієї інформації від офіційних осіб з'явилося тільки на вихідних, передає depo.ua з посиланням на Premium Times.

Зокрема, у неділю стало відомо, що екс-міністр була під наглядом британського Агентства національної злочинності (NCA) з 2013 року. "Розслідування було розпочато в 2013 році відділом доходів від корупції, і передані в NCA раніше в цьому році", - повідомив сайт організації.

Аллісон-Мадуеке і ще чотири неназваних особи, заарештовані разом з нею, були звільнені під заставу. "Всі п'ять заарештованих осіб були умовно звільнені поліцією під заставу пізно ввечері й очікують подальшого розслідування й у Великобританії, і за кордоном", - пише AllAfrica.

Також повідомляється, що Аллісон-Мадуеке та її колегам заборонено залишати межі Великобританії до завершення розслідування та висунення їм звинувачення в суді. Джерела, знайомі з розслідуванням, підтвердили, що під слідством можуть опинитися більше колишніх чиновників уряду Нігерії.

Якщо підозри слідства в хабарництві, корупції та відмиванні грошей підтвердяться, голові ОПЕК загрожує 14 років в'язниці.

Дієзані Аллісон-Мадуеке стала першою жінкою-президентом ОПЕК в листопаді 2014 року. Вона жодного разу не була судима чи засуджено за корупцію й заперечувала будь-які звинувачення у порушеннях.

Нагадаємо, 3 жовтня президент ОПЕК була випущена під заставу.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme