ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Британців застерігають від подорожей на Росію

Міністерство закордонних справ Великої Британії оновило рекомендації для громадян щодо можливих ризиків під час подорожей на Росію через політичну напруженість між країнами

Depo.Світ
14 березня 2018 18:29
ФОТО: depo.ua

Рекомендації розміщені на сайті британського МЗС, передає Depo.ua.

"Через посилення політичної напруженості між Великою Британією і Росією ви повинні знати про можливості антибританських настроїв або прояви агресії в цей час", - йдеться в повідомленні.

МЗС рекомендує британцям проявляти пильність щодо Росії, уникати будь-яких протестів чи демонстрацій і не публікувати публічні коментарі про політичні події.

"У той час як британське посольство в Москві не поінформоване про будь-які підвищені труднощі для британців, які подорожують на Росію зараз, ви повинні уважно стежити за політикою безпеки і стежити за рекомендаціями", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні Британія оголосила про рішення вислати з країни 23 російських дипломата у відповідь на отруєння колишнього російського ГРУшника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Також Британія заявила про призупинення всіх двосторонніх контактів з Росією та скасування запрошення глави МЗС Росії Сергія Лаврова до Лондона.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ