Білоруси масово повертаються на шопінг в Україну - ЗМІ

Білоруси через рік після трагічних подій на Майдані в Києві масово повертаються в прикордонні міста, зокрема в Чернігів

Білоруси масово повертаються на шопінг в…

Ситуація склалася так, що в Україні продукти коштують вдвічі дешевше, ніж у Білорусі. Та й техніку, одяг та інші промтовари купувати в Україні вигідніше, пише depo.ua з посиланням на «Комсомольскую правду в Беларуси».

Так, у минулі вихідні вранці на кордоні на виїзді з Білорусі стояли черги з легкових машин, а ввечері в неділю черги на виїзд з України досягали сотні авто.

Як повідомляється, стояти доводилося більше години. Багажники забиті повністю. Номери переважно гомельські.

Повними йшли й автобуси. Майже кожні годину-дві з Чернігова до Гомеля у вихідні ходять великі рейсові МАЗи, і на всі з них повністю розпродали квитки. Через велику кількість багажу автобуси довше оглядали на кордоні, знову ж таки черги з легковиків, і в результаті деякі рейси прибували в Гомель із запізненням на півтори години, пише видання.

Як повідомляється, кинулися до України і жителі Бреста - особливою популярністю користуються шоп-тури в українське Заболоття: віддавши за квиток туди-назад близько 20 тисяч рублів, можна накупити дешевих речей і продуктів.

«У суботу їздили туди за покупками, там великий ринок працює по вівторках і суботах, і все коштує дешевше, ніж у нас. У ці вихідні жах, що там коїлося! Людей - безліч», - розповіли жителі Бреста.

За їхніми словами, багато хто не встиг на потяг назад і осіб 400 ще залишилися чекати наступний дизель, який після обіду їде.

Начальник пасажирського відділу Брестського відділення Білоруської залізниці Валерій Герасимов підтверджує, що останнім часом кількість пасажирів у напрямку Брест - Заболоття помітно зросла.

«До Заболоття курсував склад у шестивагонному виконанні. Що стосується кількості пасажирів - ще звіт не приходив, точних цифр немає. Можу сказати, що людей стало більше, звичайно ж», - уточнив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що понад 60 тисяч жителів України втекли в Білорусь на постійне місце проживання.

Також depo.ua повідомляв, що в грудні 2014 року білоруський рубль втратив 30% своєї вартості. Білоруські банки на тлі заяви Національного банку про введення 30-процентої комісії при купівлі валюти призупиняють кредитування фізосіб і вводять обмеження на операції з картками.

16 грудня долар впав до 74 руб., євро - до 91. Громадяни Росії масово кинулися в магазини з метою конвертувати стрімко падаючий рубль у побутові товари та одяг.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme