Байден дав три місяці розвідці, щоб остаточно з'ясувати походження COVID-19

Президент США Джо Байден доручив розвідці подвоїти зусилля, щоб дійти однозначного висновку щодо походження коронавірусу COVID-19, давши їм на це три місяці

Редактор стрічки новин
Байден дав три місяці розвідці, щоб оста…
Фото: Pixabay

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Голос Америки".

В рамках цього розслідування розвідка має уточнити, в яких галузях можуть знадобитися подальші дослідження, включаючи конкретні питання для Китаю. Байден також розпорядився, щоб до цих зусиль підключилися національні лабораторії та інші державні відомства. Крім того, розвідка має відзвітувати про виконану роботу перед Конгресом.

"Ще на початку 2020 року, коли з'явився COVID-19, я закликав CDC отримати доступ до Китаю і дізнатися більше про вірус, щоб ми могли боротися з ним більш ефективно. Той факт, що ми не змогли вислати туди наших інспекторів в ті перші місяці, завжди буде перешкоджати будь-якому розслідування походження COVID-19", - зазначив Байден.

Американський президент зазначив, що отримав доповідь щодо аналізу походження коронавірусу на початку травня.

"Незабаром після мого вступу на посаду президента, в березні, мій радник з національної безпеки доручив розвідувальному співтовариству підготувати доповідь за результатами останнього аналізу походження COVID-19, в тому числі про те, чи виник вірус в результаті контакту людини із зараженою твариною або в внаслідок інциденту в лабораторії. Я отримав цю доповідь на початку цього місяця і попросив провести подальшу роботу", - зазначив Байден.

За його словами, наразі розвідувальне співтовариство США схиляється до двох вірогідних сценаріїв, але не дійшло до остаточного висновку з цього питання.

Нагадаємо, раніше газета The Wall Street Journal повідомила, що у США мають докази штучного походження коронавірусу. Видання розповідає про дані секретного звіту розвідки США, які свідчать, що троє китайських вчених з інституту вірусології в Ухані важко хворіли з усіма симптомами COVID-19 в листопаді 2019 року ще до появи першої інформації про вірус.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme