Азербайджан розробив правила захисту населення в період війни

Міністерство з надзвичайних ситуацій Азербайджану розробило заходи, які спрямовані на забезпечення захисту населення в прифронтовій зоні

Про це передає Depo.ua із посиланням на APA.

Зазначається, що відомство створило необхідну кількість тимчасових притулків для мирних жителів.

"Була проведена велика просвітницька робота з мешканцями населених пунктів, розташованих в прифронтовій зоні та безпосередньо на лінії зіткнення з необхідним правилам безпечної поведінки в разі можливого наступу противника", – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що влада пояснила населенню, як поводитися під час надзвичайних ситуацій, особливо в умовах війни. Також громадян Азербайджану поінформували про правила правильного використання тимчасових притулків, створених у прифронтових зонах з метою захисту сільських жителів від ворожого вогню.

Нагадаємо, раніше Азербайджан заблокував соцмережі, оскільки боїться провокацій Вірменії.

Довідка: У період із 1988 року по 12 травня 1994 року між Азербайджаном та Вірменією тривала війна на етнічному підгрунті за контроль над Нагірним Карабахом. Конфлікт розпочався, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабаська автономна область заявила про свій вихід з Азербайджанської РСР. Військові сутички між країнами не припинилися й після підписання мирного договору. 

Зараз у регіоні проживають переважно вірмени. Етнічні азербайджанці, які до війни становили близько чверті населення регіону, втекли з Карабаху (як і з Вірменії), а з Азербайджану були змушені втікати етнічні вірмени.

27 вересня вранці на кордоні Азербайджану та Вірменії загострився конфлікт, в Нагірному Карабасі поновились бої. Згодом прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян допустив визнання незалежності Нагірного Карабаху.

Читайте також: Війна в Нагірному Карабасі: Що відбувається (Фоторепортаж)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme