Амстердам викупить борги молодих мешканців

Місто Амстердам візьме на себе борги своїх молодих мешканців у рамках прагнення звільнити від них тих, хто намагається знайти роботу чи одержати освіту

 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Зростання боргів серед молодих повнолітніх людей – яскрава тенденція і в інших країнах Європи, зокрема Великій Британії, – стоїть на шляху до того, щоб вони приєдналися до ринку праці або одержали вищу освіту.

Відповідно до пробного проєкту міста, муніципальний кредитний банк веде переговори з кредиторами щодо викупу боргів. Залученим до схеми згодом видадуть позику на погашення відповідно до їхніх статків.

Кредиторам буде надано 750 євро як стимул для передачі боргу в банк муніципалітету. Молодим людям скасовуватимуть більше боргу, якщо вони будуть успішними на курсах або навчальній програмі.

"Борги викликають сильний стрес. Що стосується молодих людей, борги часто визначають їхнє майбутнє", – сказала заступник мера Амстердама Маржолайн Мурман.

"Більшість цих молодих людей взяли борг і через невдачу чи незнання опинилися в ситуації, коли вони не змогли вибратися без допомоги. Тому ми зараз їм допоможемо, щоб вони могли почати по-новому", – додала вона.

Проєкт передачі боргу розпочнеться в лютому. Кожній людині за схемою буде надано тренера, з яким вони підготують "план розвитку". Місто вважає, що молоді люди з нестабільними доходами часто вважають, що неможливо реструктурувати свої фінанси та здійснити необхідні виплати.

Більше третини (34%) амстердамців у віці від 18 до 34 років мають борги, згідно з офіційними даними. Середня студентська заборгованість у Нідерландах зросла з 12 400 євро в 2015 році до 13 700 євро в 2019 році. Зросла і кількість осіб зі студентською заборгованістю, на 388 тисяч - до 1,4 мільйона.

Нагадаємо,

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"