"Обамоненависницький" з'їзд сепаратистів у Москві: Від руху "Ухуру" до "ДНР" та "ЛНР"

Представники "короля" американського штату Гаваї, Ірландської республіканської партії, міжнародного руху "Ухуру", а також гості з "ДНР" і "ЛНР" зібралися в неділю у Москві на з'їзд сепаратистів"

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Газета.ru".

Незважаючи на нудну академічну назва конференції - "Діалог націй. Право народів на самовизначення" - в московському "Президент-готелі" зібралися учасники відомих і невідомих рухів з усього світу: від Ірландської республіканської соцпартії до екзотичного фронту "Полісаріо", що виступає за створення Сахарскої арабської демократичної республіки.

Хтось із журналістів перед початком заходу згадав у розмові з сусідом, що подібного роду форуми любив проводити нині покійний чеченський лідер Джохар Дудаєв.

Однак від асоціацій з бунтівної Чечнею 90-х учасники з'їзду шарахалися, як від вогню, а при слові "сепаратизм" презирливо кривилися.

"Є принцип самовизначення, це і є принцип демократії - на Донбасі 90% людей хочуть жити незалежно, але США плювати на думку більшості", - втовкмачував фінський журналіст Янус Путконен, який повідомив, що створив сепаратистське новинне агентство Donbass News Agency.

Організатори всіляко заперечують використання адмінресурсу у підготовці заходу, однак видання зазначає, що Антиглобалістський рух входить до переліку організацій, які приєдналися до "антимайдану", створеного, у свою чергу, за підтримки провладних громадських працівників.

Представник африканського руху "Ухуру" обрушився на президента США Барака Обаму, сказавши, що він уособлює "білу влада, заховану під чорної фізіономією". Звертаючись до присутніх, він кілька разів підкреслив, що представляє "Революційну соціалістичну партію", після чого гість з Африки проголосив, що добитися справедливості мирними методами на його континенті неможливе.

Сидить поруч сусід оратора - імпозантний чоловік у чорному капелюсі, що нагадує мексиканського революціонера Панчо Вільо, сказав, що виступає за "суто мирні методи" боротьби. Чоловік, якого представили як доктора Рамона Ненадіча, виявився президентом Національного суверенної держави Борінкен.

Після того, як погано знайомі з географією журналісти переглянулися, він пояснив, що йдеться про Пуерто-Ріко, "колонію, якою управляють США".

Про негативну роль США в історії його країни - "незалежної і суверенної держави Гаваї" - розповів і інший американський гість, Ленні Сінкін, який приїхав до Москви в якості головного радника принца Гаваїв Пуухонуа Бампі Канахеле.

До того як стати радником, Сінкін був ученим і займався дослідженнями сонячної енергії. Але в листопаді минулого року кинув це заняття, щоб присвятити себе реставрації монархії на Гаваях.

Незважаючи на те, що для більшості "необізнаних" Гаваї - це штат США, де любить проводити свої канікули президент Барак Обама, історія островів у виконанні Сінкіна була набагато більш трагічною. Він розповів, що США ще в 1893 році захопили гавайську землю у корінного населення країни, знищили традиційну релігію, замінивши її християнством, скасували монархію і "зруйнували економіку країни за допомогою приватної власності".

Делегати, серед яких були військові з нашивками "ДНР" і ЛНР, сприйняли проблеми Королівства Гаваї близько до серця і довго аплодували оратору.

За іронією долі, в прес-релізі заходу "ДНР" та "ЛНР" перераховані через кому з "Королівством Гаваї", і складалося враження, що це одна назва: "Королівство Гаваї Донецької і Луганської народної республіки".

 

З великою увагою гості зі сходу України слухали представників Ірландської республіканської партії Шинн-Фейн, колись політичного крила Ірландської республіканської партії. У ході багаторічної боротьби їм, на відміну від Королівства Гаваї, вдалося домогтися від Великобританії великих політичних прав.

Один з лідерів Ірландської республіканської партії, Майкл Маклафін, нагадав у розмові з журналістами, що, коли Північна Ірландія вела боротьбу з метрополією в особі Великої Британії, то отримувала фінансування навіть від Каддафі:

"Коли борешся за національну незалежність, не настільки важлива таємниця тих, хто дає гроші", - поділився він своєю філософією боротьби.

Більше міжнародних новин читайте в рубриці Світ.depo.ua.


Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme