Як шведи зіпсували настрій Ахметову (СТАТИСТИКА)

Після перемоги над "Динамо" (3:0) Рінат Ахметов був дуже щасливий. Але радість швидко зіпсував "Мальме" у Лізі чемпіонів

Як шведи зіпсували настрій Ахметову (СТА…

"Шахтар" програв третій поспіль матч у групі А Ліги чемпіонів. Більше того - "гірники" знову не забили, пропустивши один гол у першому таймі від Розенберга. Щоправда загалом у Швеції "Шахтарю" пощастило, бо господарі мали безліч моментів, а також не забили пенальті на 56 хвилині.

"Порядок б'є клас". Саме так можна охарактеризувати цей матч, оскільки "Мальме" зіграв позиційно, виграв центр поля, позбавив креативних Тейшейру і Бернарда можливостей віддати пас, загострити атаку.

68% володіння м'ячем проти 32% на користь "Шахтаря". І лише 1 удар у ствір воріт від "гірників" проти 6 у шведів.

"Шахтар" віддав 510 точних передач проти 166 у "Мальме". Але 11 фолів та 4 жовті картки у Срни, Ракицького, Кучера та Фреда - це показник поганої гри в обороні.

Гол "Мальме"

Відразу декілька гравців "Шахтаря" провалилися, коли шведи забивали гол.

Лівий захисник Конате дуже легко обіграв Срну, Марлос також виключився з боротьби, дозволивши захиснику суперника віддати передачу на Розенберга, якого мали опікати Фред або Степаненко. Ракицький не дотягнувся до м'яча і вийшов гол.

Голкіпер

Андрій П'ятов став найкращим гравцем матчу, який відбив пенальті таотримав оцінку 8.34.

Захисна лінія "Шахтаря"

Дуже погано в матчі з "Мальме" відіграв захист "гірників", включаючи всіх гравців.

Даріо Срна

Здійснив 4 фоли, заробив жовту картку, здійснив 1 перехоплення, 3 рази дозволив себе обіграти, віддав 2 загострюючі паси, 2 рази пробивав повз ворота, віддав 82 паси - 87.8% точних.

Оцінка - 6.11

Олександр Кучер

8 перехоплень, 1 раз дозволив себе обіграти, 1 раз сфолив, заробив жовту картку, 98 пасів - 87.8% точних.

Оцінка - 6.97.

Ярослав Ракицький

1 раз пробивав повз ворота, 4 відбори, 5 разів був обіграний, 2 рази сфолив, жовта картка. 47 пасів - 80.9% точних.

Оцінка - 7.07

Ісмаїлі

3 відбори, 4 перехоплення, 3 рази був обіграний, 1 фол. 39 пасів - 79.5% точних, 2 загострюючі.

Оцінка - 7.29.

Середина поля

Фред та Степаненко показали невдалу гру в опорній зоні.

Тарас Степаненко

1 відбір, 3 перехоплення, 1 фол і 1 раз був обіграний. Віддав 1 загострюючий пас, з 72 передач - 79.7% точних. Також 1 раз бив повз ворота.

Оцінка - 6.48

Фред

2 рази бив по воротах (повз ворота), 2 рази віддавав загострюючі паси, 1 раз сфолив, заробив жовту картку, 4 перехоплення. З 84 пасів - 89.7% точних.

Оцінка - 6.78

Вінгери Марлос та Бернард також не вразили.

Марлос

1 удар повз ворота, 2 обводки, 1 фол в атаці, 61 пас - 92.2 % точних, жодного загострюючого.

Оцінка - 6.38

Бернард

2 удари, 1 в ствір воріт, 3 загострюючі паси, 69 пасів - 90.9% точних.

Оцінка - 7.09

Алекс Тейшейра не зміг показати свої найкращі якості. Його банально з'їли Родіч, Левіцкі, Аду...

Алекс Тейшейра

2 удари повз ворота, 3 загострюючі паси, 34 передачі - 88.2% точних.

Оцінка - 6.13.

Атака

Олександр Гладкий мав гарний момент у першому таймі, який змарнував. Більше нічим на полі не запам'ятався.

Олександр Гладкий

3 удари повз ворота, 3 фоли, 1 офсайд, 1 втрата м'яча, 23 передачі - 82.6% точних.

Оцінка - 6.58

Висновок

"Шахтар" програв матч за всіма статтями. Команда не вміє грати проти суперників, які демонструють силову манеру гри. "Мальме" - саме така команда.

Для того, щоб мати шанси на європейську весну, "Шахтарю" потрібно за два тижні перемагати у Львові шведів та намагатися заробити очки з "ПСЖ" та "Реалом".