Як Кравець грає за "Штутгарт" у Бундеслізі просто зараз (СТАТИСТИКА)

Український форвард Кравець забив дебютний гол за "Штутгарт" в офіційному матчі і приніс команді важливу перемогу

Як Кравець грає за "Штутгарт" у Бундеслі…

26-річний форвард київського "Динамо" Артем Кравець, який до завершення сезону на правах оренди гратиме за німецький "Штутгарт", вийшов на заміну у другому матчі за клуб.

Про перехід футболіста до німецької команди стало відомо наприкінці 2015 року.

В Бундеслізі Кравець вже зіграв 25 хвилин у двох матчах: 13 хвилин у грі проти "Кельна" (3:1) і 12 у поєдинку проти "Гамбурга" (2:1).

В матчі з "Кельном" Кравець лише 5 разів торкнувся м'яча, відповідно здійснив 5 передач 3 з яких були точними. Виграв одне єдиноборство.

У тому поєдинку основний форвард і молода зірка німецького футболу Тімо Вернер, який є конкурентом Кравця за місце у старті, забив гол, тричі бив по воротах, віддав дві загострюючі передачі.

Кравець поміняв Вернера на 77 хвилині гри.

У матчі з "Гамбургом", навпаки, не вразив Вернер: 5 ударів, 1 в ствір. 19-річний німець зробив 21 передачу, лише 43% з них були точними.

Кравець поміняв Вернера на 78 хвилині гри. Рахунок був 1:1. І саме Кравець став головним героєм матчу, забивши гол на 88 хвилині.

Показники Кравця: 2 удари - обидва в ствір воріт, гол, 5 пасів (100% точних), 1 загострююча передача.

Завдяки перемозі "Штутгарт" набрав 21 очко і пішов з 16 сходинки, обійшовши "Вердер" Скрипника.

Варто сказати, що до цього Кравець також відзначався у товариському матчі проти "Вюрцбургер Кікерс".