В Кремлі назвали "убогістю" вчорашню гру російської збірної з футболу

Глава адміністрації президента Росії Сергій Іванов прокоментував поразку російської збірної з футболу від Австрії у відбірковому матчі до чемпіонату Європи 2016 року

В Кремлі назвали "убогістю" вчорашню гру…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Чемпіонат.com".

"Убожество", - заявив Іванов, відповідаючи на питання про те, що він думає про гру.

Невдоволення результатом висловив і член виконкому Російського футбольного союзу Сергій Степашин.

"Другий тайм - нічого, але такій команді так програвати не можна", - підкреслив він.

"Чи повинен залишитися [тренер збірної Росії Фабіо] Капелло? А куди діватися? Це ви краще у [міністра спорту Віталія] Мутко запитаєте", - додав Степашин.

Нагадаємо, збірна Росії поступилася команді Австрії в матчі у Москві з рахунком 0: 1. Через поразку національна команда Росія втратила шанси на перше місце у відбірковій групі чемпіонату Європи 2016 року, який пройде у Франції.

Перед матчем російська збірна позбулася свого основного захисника, Сергія Ігнашевіча. Вже через кілька хвилин після початку гри травму отримав і другий центральний захисник, Василь Березуцький.