Український спортсмен переміг на змаганнях у Москві

Переможцем міжнародної багатоденної велогонки "П'ять кілець Москви" став українець Олександр Поливода з команди "Kolss BDC-team"

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

У суботу, 9 травня, гонка завершилася етапом на Воробйових горах. На дистанції 160 км кращим став росіянин Матвій Зубів з команди "Динамо" з результатом 2 години 36 хвилин 42 секунди. Другий час з відставанням в одну секунду показав росіянин Євген Звєрьков ("ШВСМ 2 Самара"), третім до фінішу прийшов росіянин Антон Самохвалов ("Ітера-Катюша") з відставанням в три секунди.

Слідом за першим місцем Поливоди в генеральній класифікації другу сходинку посів українець Андрій Хрипта (Kiev capital racing), третю позицію виборов росіянин Андрій Соломєнніков ("Русвело").

За п'ять днів змагань гонщики подолали 640 км по московських дорогах.

Участь у змаганнях взяли 155 спортсменів з Білорусі, України, Сербії, Казахстану, Узбекистану, Латвії, Німеччини, Іспанії, Швейцарії, Гватемали, Молдови та Росії, в загальній складності - 26 команд.